Casa Estilo Chale Suico 37 Villa
| Wi-Fi | Gratis parkering | Spa & Hälsocenter Ångrum Jacuzzi |
| Husdjur Husdjur tillåtna |
Casa Estilo Chale Suico 37 Villa Campos do Jordão med 5 sovrum, som ligger inom 10 minuters bilresa från Mosteiro de São João, har ångbad, bubbelpool och bastu. Villan med 2 badrum, som passar för upp till 10 gäster, erbjuder en parkering.
När du bor i den här villan befinner du dig 4 km från Campos do Jordão Convention Center och 3 km från Amantikirs park. De närliggande kulturella attraktionerna inkluderar Palacio Boa Vista, som ligger ungefär 15 minuter bort med bil. Shoppingentusiaster kommer att uppskatta läget 2 km från Mercado Municipal De Campos Do Jordão.
Här erbjuds också vardagsrum samt utsikt över trädgården. I badrummet finns även ett spabadkar, en separat toalett och en dusch. Hårtorkar, badlakan och handdukar ingår för ökad komfort.
Här finns matplats och utomhusmatplats med köksutrustning, såsom te-/kaffebryggare, kylskåp och köksredskap. Restaurangen Boteco do Vinho ligger ungefär 1 km bort och erbjuder brasilianska rätter. Järnvägsstationen Emilio Ribas är belägen ungefär 10 minuter bort med bil.
- Lokala sevärdheter
- Pronto Socorro de Campos do Jordao1,9 km
- Palacio Boa Vista1,3 km
- Sitio Boa Vista1,4 km
- Grove Of Silence750 m
- UniVap Campus Platanus750 m
- Salesianos1,8 km
- Vale dos Dinossauros Olimpia1,1 km
- Mosteiro de São João1,3 km
- Stadsport800 m
- Flygplatser
- Sao Jose dos Campos Regional82 km
- Tågstationer
- Emilio Ribas Train Station6 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Gratis parkering
- Husdjur tillåtna
- Säkerhet
Mat och drycker
- Köksgeråd
- Matplats utomhus
Aktiviteter och avkoppling
- Trädgård
- Grill faciliteter
- Spa & Hälsocenter
- Bastu
- Ångrum
- Jacuzzi
På rummet
- Sittgrupp
- Te- och kaffefaciliteter
- Matbord
- Strykservice
- Tvättmaskin
- Gratis toalettartiklar
- LCD-TV
- Bordsspel
- Parkettgolv
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Finns det ett kök på Casa Estilo Chale Suico 37 Villa?
Ett komplett kök finns på Casa Estilo Chale Suico 37 Villa. - ❓
Vilka gäster kommer oftast till Casa Estilo Chale Suico 37 Villa?
Casa Estilo Chale Suico 37 Villa är perfekt för affärsgäster men alla gäster är välkomna. - ❓
Är det tillåtet att ta med husdjur till alpstugan?
Man kan bo i alpstugan med sitt husdjur. - ❓
Vilka sevärdheter bör vi se under vistelsen i denna alpstuga?
Gästerna i denna alpstuga kan enkelt nå Campos do Jordão Convention Center och Amantikirs park, som ligger 4 km från boendet respektive 3 km bort. - ❓
Finns det några spa-möjligheter som erbjuds på Casa Estilo Chale Suico 37 Villa?
Gästerna på Casa Estilo Chale Suico 37 Villa kan koppla av med ångbad, bubbelpool och bastu.